
26-годишният мъж, задържан за убийството на 23-годишна жена и 1-годишно момиченце, се казва Викторио Александров. Както съобщихме той и детето са открити на бензиностанция край Горни Богров късно снощи. Мъжът гръмнал момиченцето, което е издъхнало няколко часа по-късно в "Пирогов".
Направил е и опит за самоубийство, но неуспешен. Заподозреният за двойното убийство е без опасност за живота, съобщиха от спешната болница. За намирането му съдействал бащата на задържания, който е бил открит в жилище в столичния квартал "Хаджи Димитър".
Почина и детето на застреляната 23-годишна женаМъжът все още е в тежко състояние
Мъжът е работел като охранител и има законнопритежавано оръжие, пише Блиц. Днес се очаква полицията да направи повторни огледи на двете местопрестъпления. Трупът на 23-годишна жена бе намерен в столичния квартал "Надежда". Тя е издъхнала от две огнестрелни рани. Тялото бе открито от майка й, която установила, че детето на младата жена - момиченце на 1 година, липсва от апартамента.
Заподозрян за убийството е мъжът, с когото живеели на семейни начала. Към момента мъжът е контактен. Не се знае дали е признал за извършеното убийство. По данни седмица преди тежкото престъпление двамата са се скарали. Тогава 26-годишният мъж се изнесъл от общото жилище.
Още от категорията

Заради лоши условия в ареста: Бивш райкмет в Пловдив пробва да съди държавата за 25 000 лева, получи 1500


Новото дело за смъртта на моториста Недялко Бакалски пропадна
Акценти




Катастрофа край Пловдив, огнеборци са вадили човек от кола

Уволнението на Винчев: Грешка или несправедливост?



Новото дело за смъртта на моториста Недялко Бакалски пропадна
