Дария Симеонова стана майка на момченце. Актрисата е родила на 30 август, но щастливата новина бе съобщена във Фейсбук едва вчера – на страницата на сериала, в който тя участва.
Мерките на бебето и неговото име все още се пазят в тайна от младото семейство, пише Tialoto.
„Това е най-изумителното и вълшебно нещо, което ни се е случвало! Благодарни сме на живота за този подарък!“, сподели щастливата майка.
Този уикенд Дария качи няколко професионални снимки на наедрялото си коремче и пожела на своите почитатели да намерят време за любимите си хора.
„Вие сте специална! Бременността е от най-прекрасните и специални моменти в живота на една жена! Бъдете жива и здрава – и вие и бебчето“, написа нейна последователка в социалната мрежа.
Припомняме, че младата актриса се сгоди за приятеля ѝ Антон на 24 декември миналата година. Дария получила предложението на екзотичен плаж.
Още от категорията
Виж всички
Две пълни слънчеви затъмнения ще има през 2026 година
Акценти
Виж всички
50 срещу 4000: Когато каузата я няма, улицата остава празна
Почина големият пловдивски архитект Иван Делчев - Чудото