
Три бързи полицейски производства срещу пияни водачи са образувани през изминалото денонощие на територията обслужвана от ОДМВР Пловдив.
В петък рано сутринта, служители на РУ Раковски спрели за проверка в село Белозем, мъж на мотоциклет. Освен, че бил без каска, моториста от Маноле, бил употребил и алкохол. Направеният алкохолен тест отчел 1.73 промила. Той бил задържан за 24 часа в ареста на управлението.
Другият задържан е 39-годишен от Крумово. Около 22.00 часа той бил седнал зад волана на лек автомобил “Пежо” и бил установен след извършване на ПТП с моторист. Дрегерът отчел 1.83 промила в издишаният от водача въздух.
Третият установен нарушител по чл. 343 Б от НК е бил в село Анево. Около 2.30 часа тази сутрин, полицаите спрели за проверка лек автомобил “Пежо”. Оказало се, че 51-годишен от село Московец, управлява автомобила с 1.60 промила алкохол.
Материалите по заведените бързи полицейски производства са докладвани на прокуратурата.
TrafficNews.bg
Още от категорията

Гранична полиция откри контрабанди цигари, укрити под ламинат

Малолетен отмъкна пари от незаключена кола в Пловдив

Акценти





Частични ремонти от днес до вторник в участъци на АМ "Тракия"


Издирват жена за кражба в магазин на Главната


Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
