
Четирима мъже са задържани в момента на полагане на грижи за растения от типа на конопа при операция на криминалисти от ГД „Национална полиция“.
Действията са реализирани в нощта на 6 срещу 7 октомври на територията на гр. Левски. При последвалите неотложни действия е установена високотехнологична наркооранжерия с оборудване за отглеждането на растенията - лампи, климатици, помпи, вентилатори. Иззети са около 450 растения в начален стадий на растеж (с приблизителна височина около 10 см), суха, зелена маса с приблизително тегло около 10 кг и везна.
По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ - Левски за производство и разпространение на наркотици. Работата на криминалистите продължава.
Още от категорията

Художник и библиотекарка се скараха заради картина на Вазов, влязоха в съдебна сага


Откриха трупа на изчезнал младеж
Акценти







Отново задействаха BG-ALERT в област Пловдив

