
36-годишен мъж почина в Казанлък, след като погълна бяло кристалообразно вещество, вероятно наркотик, при полицейска проверка.
На 28 май в Районното управление в Казанлък била получена информация за притежание на наркотици. Органите на реда предприели действия за установяване на кола, която била спряна от униформените. В нея имало трима мъже. Единият от тях разказал, че починалият погълнал намиращо се в него бяло кристалообразно вещество.
36-годишният отказал да бъде прегледан на място от медицински екип. По време на проверката здравословното му състояние се влошило и е откаран във Филиала за спешна медицинска помощ за преглед. Няколко часа по-късно той починал в болнично заведение. Според аутопсията няма данни за насилие. Образувано е досъдебно производство.
Акценти







Окончателно: Измениха присъдата на фотографа Димитър Дардов

