Автобус горя на пътя между Велико Търново и село Беляковец, съобщиха от Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – Велико Търново.
Вчера в 15:47 часа в оперативен център - гр. Велико Търново е получен сигнал за горящ автобус, намиращ се между Велико Търново и село Беляковец. Собствеността на превозното средство е фирмена. Причина за възникване на пожара е техническа неизправност на превозното средство. Унищожени са пет метра ел. инсталация, два метра горивопровод и два ремъка.
Останалата част от автобуса е спасена. Произшествието е ликвидирано от Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението” - гр. Велико Търново с един пожарен автомобил и трима пожарникари. При произшествието няма пострадали хора.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Похотлив мъж опипа ученичка посред бял ден край стадион „Христо Ботев", камери го заковаха
Разбиха организирана група с измамни кол центрове в София
Акценти
Виж всички
Румен Радев започва консултациите за ново правителство
Тормозят жена от София, бореща се срещу незаконни постройки
Заря за пловдивската гордост: Радина Величкова навърши 18