
Две кражби са станли вчера в пловдивския квартал Кючук Париж. В понеделник срещу вторник било проникнато с взлом в магазин на ул. “Григор Пърличев”, от където са откраднати 60 кутии с цигари от различни марки.
Вчера по обед пък през незаключена входна врата на апартамент на ул. “Георги Кирков” били задигнати около 500 лева, таблет и мобилен телефон.
Междувременно в село Ръжево Конаре стартирало разследване за домова кражба на стойност около 1000 лева. По данни на 65-годишен пловдивчанин, крадци разбили прозорец на наследствената му къща и изнесли две стереоуредби с три тонколони, газова бутилка и 13 литра домашна ракия. По случаите са образувани досъдебни производства и са предприети действия по разкриване авторите на посегателствата.
TNS.bg
Още от категорията

Катастрофа със смърт на пешеходна в Хисаря: 10 години разследване завърши с условна присъда


Акценти


Какво очаква Везни, Скорпион и Стрелец през месец МАЙ?

Портретът на Пловдив: Нарастваме, но не естествено


Проф. Мурджева: Честите инфекции са знак за опасност



