Вчера следобед, на паркинг пред хипермаркет в Разград, криминалисти на засекли лек автомобил "Пежо" с плевенска регистрация, управляван от 36-годишен руски гражданин, постоянно пребиваващ в България на адрес в град Искър.
В колата пътували още трима мъже – 46-годишен от град Искър, област Плевен, 33-годишен от плевенското село Ясен, и 39-годишен от Севлиево – криминално проявени и осъждани.
В хода на предприетата проверка униформените забелязали в краката на 39-годишния мъж черна чанта, съдържаща над 5000 таблетки – общо тегло килограм и половина, дали характерната реакция на амфетамин при извършения полеви наркотест, съобщават от МВР.


По случая е образувано досъдебно производство, разследването продължава под ръководството на Окръжна прокуратура.
Още от категорията
Виж всички
Задържаха майката на загиналото 5-годишно момченце в София
Жена загина, скачайки от моста в Бургас
Акценти
Виж всички
2027 идва! Смени печката, докато е безплатно ВИДЕО
Закъснели плащания застрашават доставките на лекарства