Жестока катастрофа е станала на входа на Плевен малко преди 8 часа тази сутрин. Мъж и жена са загинали на място. По думи на очевидци в произшествието са участвали три автомобила, като единият от тях - Мерцедес ML, се е ударил челно в крайпътно дърво в близост до автопарк със селскостопански машини, съобщава Дарик. На мястото са пристигнали екипи на пожарната и линейка, а движението е отбито само в лявата лента.
Участъкът на мястото на пътния инцидент е силно заледен, за разлика от останалата част от главен път Русе - Плевен. Това според очевидци е най-вероятната причина за произшествието.
По първоначална информация при тежкия пътен инцидент на място са загинали мъж и жена, а друг мъж е настанен с опасност за живота в УМБАЛ-Плевен.
TNS.bg
Още от категорията
Виж всички
Един човек е загинал, а 33-ма са ранени при катастрофи в стараната през денонощието
5-годишно дете загина при тежка катастрофа във Видинско
Ситуацията с мътната питейна вода в Смолянско е овладяна
Акценти
Виж всички
След снеговете: Пловдивско село чака асфалт ВИДЕО