
Поредна вандалска проява, този път в центъра на Пловдив. Контейнери за разделно сметосъбиране бяха запалени зад училище „Лиляна Димитрова”. За това сигнализира читател на TrafficNews.bg. Целите казани са стопени, но бързата реакция на пожарната предотврати разрастване на пожара и засягане на училището.
„Миризмата беше ужасна, но не това ни притесни, а факта, че контейнерите са в непосредствена близост до училището. Представете си как децата учат вътре и обхваща школото”, коментира нашият читател.
Това не са единични случаи на запалени контейнери и на вандалски прояви. Миналата седмица ви показахме как футболни фенове обрисуваха сграда на централен булевард със скандални призиви. Повече за вандалския акт ТУК.
Ако и вие имате снимки, видео или информация за каквито и да било нарушения – изпращайте ги на имейл: redaktor@trafficnews.bg
TrafficNews.bg
Още от категорията

Български пощи временно преустановява на приемането на пратки за Израел, Иран, Ирак, Ливан и Йордания


Тръгва делото срещу братя Бобокови за опасните отпадъци
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
