Съдебен помощник от Върховния административен съд е пребитият снощи в кв. "Красна поляна". Mъжът е на 44 години мъж и е пребит пред блока си, докато е свалял багажа от колата си. Първоначално обаче се твърдеше, че става дума за служител на ВСС.
Съдебният помощник от ВАС се казва Тодор Тодоров. Нападателите му са били трима, съобщават от блиц. Те са го били с бухалка и винкели с метални шипове. Администраторът е в болница с комоцио и две счупвания на ръката. В момента е в неадекватно състояние.
Апашите са му откраднали личната и служебната карта. От ВАС потвърдиха информацията и обясниха, че няма да се прави проверка дали има мотив за побоя, свързан с работата му, тъй като той не взима решения в съда, а има чисто административни функции.
Trafficnews.bg
Още от категорията
Виж всички
Бащата на детето, което е с Иво Калушев: Нямам връзка с него от 29 януари, бяха на морето
60 пожара са потушени за денонощието в страната
Акценти
Виж всички
Кметът на Пловдив също на молитвената закуска при Тръмп
Всяко шесто дете у нас се ражда в Пловдив
Съдът върна за шеф на НИНКН арх. Петър Петров