
Полицаите от Икономическата полиция при районното в Несебър са ударили в сряда хотелски комплекс в Слънчев бряг по сигнал, че там се продава алкохол менте, съобщиха от бургаската полиция. Те са действали по оперативна информация, която се оказала вярна и когато проверили комплекса, се натъкнали на почти 300 литра от незаконната стока за около 6000 лв.
Оказало се, че мястото се управлява от 48-годишна руска гражданка със статут на постоянно пребиваващ чужденец в България.
Проверката е била в целия комплекс, което включва ресторант, лоби бар и прилежащите към тях складове. Там са открили високоградусен алкохол от различни видове, който е бил съхраняван в пластмасови туби от по 10 литра. Освен това е имало и доста бутилки със стари бандероли.
TrafficNews.bg
Акценти



Задържаха трима мъже за търговия с наркотици в Пловдивско





Близо 1000 екипа на полицията ще следят трафика по празниците
