
Още една проба Covid-19 на медицински работник от софийската Спешна помощ е излязла положителна. Това съобщи пред БНТ говорителят на службата Катя Сунгарска.
Така общо положителни проби за коронавирус в Спешна помощ стават 8, след като вчера станаха ясни такива 7.
Сунгарска увери, че има готовност и планове за реорганизиране на работата, така че Спешната помощ да продължи да работи. В зависимост от подадените сигнали и типа спешност, екипите ходят на адрес по двама или трима.
Сунгарска призова гражданите да подават информация за състоянието на пациентите коректно и пълно, за да може медиците да са подготвени за включително и за това дали отиват при пациент със съмнение за коронавирус или друго заболяване.
Още от категорията

Мирослав Рашков е номинацията за главен секретар на МВР

Скоро ще има дигитална идентификация в личните карти

Откриха мъртъв мъжа, издирван в района на село Дивотино
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
