
Празничните дни започват със значителна облачност и валежи в Пловдив. Темпертаурта в града в момента е 12 градуса. Очаква се да завали в следобедните часове, така че не забравяйте чадърите си!
На места в Западна и Централна България вече вали дъжд. Привечер от югозапад валежите ще спират и облачността ще се разкъса. Ще духа слаб, в Източна България до умерен вятър от юг-югоизток. Минималните температури ще са между 5° и 10°, а максималните ще са между 16° и 21°.
Над Черноморието облачността ще е значителна, но валежи не се очакват, пише БТВ. Ще духа до умерен югоизточен вятър. Максималните температури на въздуха ще са между 14° и 17°. Температурата на морската вода ще е 11°-14°.
Над планините облачността ще е значителна с валежи от дъжд, над 2000 метра и от сняг. Ще духа умерен, предимно западен вятър, който след обяд ще се ориентира от северозапад.
Ето и прогнозата през следващите почивни дни:
TNS.bg
Още от категорията

Блъснаха 11-годишно дете на пешеходна пътека в Казанлък

Крави спряха бързия влак Бургас- София

Силви Кирилов: Исканията на младите лекари са справедливи
Акценти






Адвокат нарече катастрофиралата Дебора "боклук"

Голям пожар в село Косово, над 50 души се борят с огъня

