
Поредният протест срещу кандидатурата на Иван Гешев за главен прокурор пред Съдебната палата в София тази вечер премина без ексцесии и напрежение.
За това повлия и отсъствието на групите роми и напомпани здравеняци, които се сдърпаха с организаторите на митинга в сряда. Тази вечер зад микрофона основно беше лидерът на движение "Боец" Георги Георгиев, а сред присъстващите голяма част бяха негови поддръжници. Те издигаха дежурните лозунги срещу Иван Гешев, но участието беше доста по-рехаво в сравнение с предишните дни.
През цялото време вървеше и подписка под надслов "Свобода и справедливост" срещу Гешев да бъде единствен кандидат в процедурата по избор на главен прокурор.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Преди ареста: Президентът на българския шах посрещнал с палка и заплашителна бележка служители на ММС
14.09.25 22:00
2632


Желязков: Взети мерки за защита на въздушното ни пространство
14.09.25 20:34
509