Певицата Деси Слава стана баба. Половинката на сина й Михаил Анжела е родила момиченце. Детето е кръстено на гласовитата си баба.
„Дааа, вълнуващо е много! Боже, благодаря ти, че ме дари с най-прекрасната внучка, която носи моето име! Пожелавам на всеки да изпита това щастие”, написа певицата в профила си във фейсбук.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ан Хатауей очаква трето дете
19.06.26 23:29
2549
Ивет Лалова - Колио става водеща на "Игри на волята"
17.06.26 14:40
1650