
Бандитка украси личния автомобил на победителят от "Вип Брадър" Джино Бианкалана. Червеният мерцедес на риалити героя, който така или иначе бие на очи, сега определено събра погледите на хората по улиците.
Собственикът Джино остана приятно изненадан, защото сюрпризът е дело на жената на сърцето му - красивата лекарка Кристина Канева.
За това сподели самият той, като публикува видео в личния си профил, на което кръстосва улиците с колоритно оцветения мерцедес. "Бандитка ми украси колата" - написа Джино, а в коментар не пропусна да каже и колкото много обича своята половинка.
Кристина наистина доста се е постарала и е отделила голяма част от времето си, за да украси собственоръчно колата на мъжа си с безброй разноцветни лепенки, част, от които във формата на сърца.
Те са толкова много, че погледнато от далеч, човек може да си помисли, че това е цветът на колата, тъй като основният е закрит почти изцяло.
Още от категорията

„Вече съм 100% жена" – Емили Тротинетката проговори за операцията в Белград след делото в Пловдив


Нова мания в салоните: Head Spa превзема България!
Акценти






Адвокат нарече катастрофиралата Дебора "боклук"

Голям пожар в село Косово, над 50 души се борят с огъня

