
Паркоместата в центъра никога няма да са достатъчно, но това не означава, че паркирането трябва да бъде за сметка на пешеходците. Читател на TrafficNews.bg засне двама нарушители на едно и също място- кръстовището на бул. "Шести септеимври" и ул. "4 януари" до Чифте баня. Водач на хонда е спрял директно върху пешеходната пътека, като очевидно затруднява минувачите.
Те са принудени да вървят по натоварения булевард, където вероятността да бъдат ударени от автомобил или автобус е доста голяма. Малко преди това, на същото място е паркирал фирмен микробус. Отново върху пешеходната пътека.
,
TrafficNews.bg благодари за активното гражданско отношение на всички читатели, които ни изпращат снимки и видео на наглеците.
Ако и вие имате снимки, видео или информация за каквито и да било нарушения – изпращайте ги на имейл: redaktor@trafficnews.bg
TrafficNews.bg
Още от категорията

Пловдивчанка: В Капана е страшно, всеки спира както му падне, а полицията само ги подминава


Акценти



Зингаревич ще предложи 3 варианта за бъдещето на Ботев

Рекорд! В Казанлък приготвиха най-дългата вита баница с рози




