
Паяк вдигна полицейска кола в Пловдив. На това се натъкна репортер на TrafficNews.bg. Мъжете от паяка бързо закопчаха гумите, качиха патрулката и тръгнаха.
"Аз се надявам да е вдигната поради нарушение. Може да звучи грубо, но за мен някои полицаи нарушават редовно правилата, а иманно те трябва да следят за тяхното спазване", категорично заяви минувач пред наш репортер.
TrafficNews.bg се свърза с директора на общинското предприятие, което отговаря за пацияте - Ненко Калакунов. Той обясни, че паяците не могат да вдигат коли със специален режим на движение. В конкретния случай става въпрос за аварирал автомобил, а от полицията са потърисли съдействие от общинското предприятие да преместят колата.
ТrafficNews.bg
Още от категорията

Двойни стандарти в Пловдив: Защо хотел в центъра на града узурпира обществени паркоместа


Акценти

Румен Радев: Парламентът обърна гръб на българския народ



Застреляха българка, нападнала с нож хора в Мюнхен




Петдесетница е! Отбелязваме слизането на Светия дух
