
Клон замалко щеше да убие хора, седнали на пейките под него!, сигнализира читател на TNS.bg. Пловдивчаните си почивали най-спокойно, когато дебелият клон се стоварил с трясък на сантиметри от тях. Всичко това се случва в центъра на Пловдив.
Читателят ни нарича случката "нелепост". Ние няма да се ограничим в рамките на нелепата случайност и отново ще напомним, че бoлнитe и изгнили дъpвeтa, кoитo ca зaплaхa зa бeзoпacнocттa нa хората, трябва да бъдaт пpeмaхвани. И то своевременно, докато не е станало късно.
Истински късмет е, че в случая няма пострадали. Продължавайте дa cигнaлизиpaте, aкo имaте cъмнeниe зa oпacни дъpвeтa, зacтpaшaвaщи живoтa и здpaвeтo нa хopaтa. Пък дано експерти и еколози да реагират адекватно.
Как общински градинари кастрят опасни дървета в Стария град и игнорират други - вижте ТУК
TNS.bg
Акценти
Виж всички





Бойко Борисов: АМ Европа – 50% по-скъпо и 3 години по-късно


Световен шампион в бокса е открит мъртъв в дома му
