Двама мъже и две момичета, на 14 и 15 г., са в Шуменската болница след тежка катастрофа днес следобед край Смядово, съобщиха от полицията.
Катастрофата е станала между автомобил с бургаска регистрация, управляван от 36-годишен мъж от шуменското село Салманово, който се е движил в посока Карнобат и автомобил с чуждестранна регистрация, управляван от чужденец, движещ се в посока Шумен. Автомобилът с чужда регистрация навлязъл в насрещната лента и се блъснал в движещата се в това платно кола.
В МБАЛ - Шумен са транспортирани 36-годишният мъж и две непълнолетни момичета, които са били в бургарската кола и чужденецът. Той е изпробван за алкохол и наркотици, като пробите са отрицателни. На 36-годишния мъж ще бъде взета кръвна проба за химичен анализ.
На мястото на инцидента се извършва оглед. Временно затворен за движение е пътят Шумен – Карнобат в участъка между селата Ивански и Кълново. Има обходен маршрут, уточниха от полицията.
Още от категорията
Виж всички
Един човек е загинал, а осем са пострадали при катастрофи в страната за последното денонощие
Тежка катастрофа взе две жертви във Варненско
Акценти
Виж всички
Почина 2-годишното дете, пострадало при пожар в Столипиново
Все повече деца в Пловдив се имунизират срещу HPV