
За пътен инцидент на Автомагистрала "Тракия" сигнализира преди минути читател на Trafficnews.bg. По думите му, лек автомобил "Мерцедес" буквално е връхлетял десетина диви прасета на магистралата.
Катастрофата е станала малко преди разклона за Ямбол, в посока Пловдив. Мъжът, който минал покрай местопроизшествието около 22:00 часа, твърди, че предницата на автомобила буквално липсвала. Няколко ТИР-а били спрели на мястото, за да помогнат на шофьора, който по чудо се е отървал без травми.
"Цялата магистрала беше в кръв и черва" - разказва очевидецът, - "Единият от тираджиите излезе и се размаха да спра. Въпреки че карах бавно, успях да мина през едно от прасетата."
На мястото е пристигнал екип на Пътна помощ.
Очаквайте подробности!
Още от категорията

Двойният аршин на безопасността: Как един узаконен компромис в заведенията може да коства човешки животи


Земетресение от 5,1 край бреговете на Азербайджан
Акценти

Румен Радев: Парламентът обърна гръб на българския народ



Застреляха българка, нападнала с нож хора в Мюнхен




Петдесетница е! Отбелязваме слизането на Светия дух
