
След като Доналд Тръмп грубо избута черногорския премиер Душко Маркович и отново потресе света, гаф сътвори и съпругата му Мелания. Първата дама на САЩ разгневи сънародниците си с избора си на връхна дреха. На първия ден от срещата на страните от Г-8 в Сицилия Мелания се появи от главата до петите в творения от последната пролетно-лятна колекция на Dolce & Gabbana, които още дори не се предлагат по магазините.
Особено впечатление направи палтото на първата дама, не само заради пъстрите му тонове и ефектните му 3-D цветчета, но и заради цената му – 51 500 долара или 90 000 лева. Това е баснословна сума, която е повече от средната годишна заплата в Америка, равняваща се на 44 148 долара, пише Ройтерс, цитирана от hotnews.bg. Минути след като в медиите се появи информацията за цената на връхната дреха, носена от Мелания, онлайн потребителите започнаха да сипят критики по неин адрес.
Припомняме ви, че в миналото заради разточителство гнева на гражданите са си навличали и предишните първи дами - Мишел Обама и Хилъри Клинтън, но техните тоалети не са надвишавали сумата от 12 000 долара.
Още от категорията

Русия ще анализира предложението на Украйна за спиране на ударите по гражданска инфраструктура

Взривове отекнаха в Одеса

Испания обяви тридневен траур след смъртта на Папата
Акценти

Папа Франциск почина




Катастрофа на оживено кръстовище в Каменица

НАП-Пловдив продава рядко и супер запазено бижу


