Докато работодателите й прекарвали уикенда извън дома, служителка на милиардерско семейство от Ню Йорк е останала заклещена три дни в асансьора на градската им къща в Манхатън, съобщиха световните агенции, позовавайки се на в. "Ню Йорк таймс".
53- годишната жена, чието име официално не се споменава, е заседнала в асансьора между втория и третия етаж в дома на работодателите си още в петък. След подаден сигнал и намеса на пожарната тя е освободена в понеделник сутринта. По думите на пожарникарите жената е била в съзнание и спокойна. Състоянието й е преценено като добро и от парамедиците, които са я откарали в болница.
Домът в Манхатън е собственост на милиардера Уорън Стивънс. Жената е служителка на семейството му от 18 години.
Франк Томас, вицепрезидент на компанията "Стивънс инкорпорейтид", посочва в изявление, че инцидентът се разследва и ще бъдат взети всички необходимите мерки подобно нещо да не се случва отново.
Още от категорията
Виж всички
Марая Кери ще пее при откриването на Зимните олимпийски игри
Украйна удари руска подводница в пристанището на Новоросийск
Акценти
Виж всички
Възстановяват от утре движението по „Брезовско шосе"
Напусна ни поетът Иван Ройдов
МТС придобива активи на територията на летище Пловдив