Президентът Доналд Тръмп се обади по телефона на тежко болен мъж, чието предсмъртно желание било да говори с него, съобщи Дарик.
Разговорът с Джей Барет, който страда от муковисцидоза, бил организиран от по-голямата му сестра – активист на местната Демократическа партия. В началото на разговора американският президент казал на 44-годишния мъж, че е видял негова снимка и е изглеждал „красив“. Джей Барет се засмял, благодарил, а след това казал как според него изглежда самият той.
„Ти си мой човек, Джей“, казал Тръмп. „Продължи да се бориш! И двамата се борим“, били думите на президента. След това му пожелал да оздравее напълно и да дойде на негов митинг, пише Dir.bg.
„Планирам да дойда във Вашингтон преди да си отида“, заявил Барет. Синът на Тръмп – Ерик, обещал да изпрати на мъжа специален подарък. Лекарите не са оптимисти за състоянието на Джей Барет и смятат, че му остават още около 6 месеца.
Още от категорията
Виж всички
Путин: Русия със сигурност ще постигне целите си в Украйна
ЕП официално забрани вноса на руска газ до края от 2027 г.
Акценти
Виж всички
50 срещу 4000: Когато каузата я няма, улицата остава празна
Почина големият пловдивски архитект Иван Делчев - Чудото