Петима полицейски служители са били простреляни снощи в Хюстън, щата Тексас, при опит да връчат заповед за обиск в хода на разследване за наркотици, предава Ройтерс, като се позовава на началника на полицията в града Арт Асеведо. Двама заподозрени са убити при престрелката.
Двама от полицаите са простреляни във врата и са в тежко състояние без опасност за живота. Останалите двама ранени служители са на амбулаторно лечение, предаде Нова.
След престрелката на местопрестъплението пристигнали специални полицейски сили, които изпратили два робота в сградата. От кадрите, получени от роботите, било установено, че вътре има двама простреляни заподозрени, които са обявени за мъртви на място.
Ранен е пети полицай, който е получил травма в коляното. Разследването започнало, след като съсед информирал полицията, че заподозрените търгуват с хероин пред сградата.
Още от категорията
Виж всички
Марая Кери ще пее при откриването на Зимните олимпийски игри
Украйна удари руска подводница в пристанището на Новоросийск
Акценти
Виж всички
Възстановяват от утре движението по „Брезовско шосе"
Напусна ни поетът Иван Ройдов
МТС придобива активи на територията на летище Пловдив