
Голям пожар се разрази днес в петзвезден хотел в турския курорт Кушадасъ, съобщи турската телевизия НТВ, цитирана от Труд. Пожарът е предизвикал силна паника сред туристите и персонала. Хотелът се намира на плажа Давутлар (известен сред чуждестранните туристи като Лонг бийч).
Засега не е установена причината за пожара, който бързо е обхванал цялата сграда. Гостите и служителите в хотела са били евакуирани. Засега няма информация за пострадали туристи.
Пожарните екипи сравнително бързо са успели да угасят пожара. Нанесени са много сериозни материалнищети на хотела.
Припомняме, че всяка година хиляди българи избират да прекарат лятната си почивка в популярния турски курорт. Към момента не е известно българи да са станали свидетели на пожара.
Още от категорията

Кандидат за президент беше прострелян в Колумбия

Гърция ще продава цигари и алкохол само срещу лична карта

Акценти

Румен Радев: Парламентът обърна гръб на българския народ



Застреляха българка, нападнала с нож хора в Мюнхен




Петдесетница е! Отбелязваме слизането на Светия дух
