
Британецът Андрю Уордъл — мъж, на когото бе присаден пенис — изпадна в кома няколко дни, след като за първи път прави секс.
След като изгубил девствеността си, 45-годишният Андрю вдигнал температура и не се чувствал добре. Той и 28-годишната му приятелка Федра Фабиан помислили, че се е заразил с грип. След още няколко дни обаче Андрю припаднал и се наложило приятелката му да вика бърза помощ, съобщава в. Metro, цитирано от Факти.
Лекарите го откарали в болница, където в продължение на пет дни бил в кома. Първоначално всички мислели, че причината за припадъка на Андрю е първият му интимен контакт.
Изследванията показали, че той има сериозни проблеми с жлъчката и сега тя трябва да бъде отстранена.
Андрю е роден с рядкото заболяване екстрофия на пикочния мехур и еписпадия — в такива случаи органът се формира извън тялото, а половият член или не се развива напълно, или изобщо липсва.
Преди операцията за присаждане на пенис той имал само тестиси.
Лекарите твърдят, че подобен случай е един на 20 милиона.
Още от категорията
Виж всички


Най-малко 70 загинали при атака с дрон срещу джамия в Судан
Акценти
Виж всички


K DENT откри нов дентален рентгенов център в Пловдив




Бизнес вечеря с вкус от шест държави в сърцето на Пловдив


Темите на Traffic News
