Борците на Локомотив направиха страхотно представяне в три турнира, в които участваха през последните дни.

Клубът завоюва три златни медала на турнира мемориал в памет на световния шампион Стоян Ненчев - Цеко. Меморилът се проведе за 5-ти път и в него участие взеха над 120 състезатели от 20 клуба и един клуб от Турция от град Одрин.

Състезателите на СКБ"Локомотив" Пловдив ученици на Спортно училище "Васил Левски" се представиха повече от отлично и успяха да спечелят 11 медала. Кристиан Петков получи и приза "Стоян Ненчев", златни медали спечелиха още Стилиян Маринков, Никола Желязков, Кирил Варимезов. Сребро завоюваха Божидар Тодоров, Симеон Костов и Алекс Марчоков, а с бронзови отличия бяха Цветан Първанов, Борис Кисьов, Стилян Кузев и Самуил Газепов.

На международния турнир „Стоте войводи" в Сливен свободняците на Локомотив с треньор Александар Грибков успяха да спечелят пълен комплект от медали. Александър Делчев спечели златото при 51-килограмовите, Тома Пирянков спечели сребро в категорията до 110 кг., а Мустафа Ислямов завърши с бронз при 110-килограмовите.

В международния турнир в класическата борба Купа Пловдив борците на Локо също се представиха чудесно. В турнира участие взеха 18 клуба от страната и чужбина.

На откриването на турнира присъстваха много изявени спортни личности като: Николай Бухалов, олимпийски шампион и в момента зам.-кмет Спорт и младежки дейности, Ружка Генова, директор на спортно училище Васил Левски, Стоянчо Лазаров, заслужил майстор на спорта, Добромир Кардашлиев, почетен председател на клуб по борба Локомотив Пловдив, Иван Костадинов, председател на клуба, Михаела Стайкова, зам.-директор на спортното училище и много други.

На турнира се чества и 75-годишнината на заслужилия треньор Георги Петков, както и 60-годишнината на почетния председател на клуба Добромир Кардашлиев.

Класиците на Локомотив с треньор Даниел Симеонов спечелиха общо 16 медала. Златни медали завоюваха Емилиян Пашов, Емилиан Шишеков и Мартин Шишеков.  Купата за най-техничен състезател бе присъдена на Емилиан Шишеков шампион в категория до 52кг. Купа Пловдив за най-добре представил се състезател на турнира бе връчена на Мартин Шишеков, станал шампион в категория до 82 кг.

Осем бяха сребърните медали, а те бяха спечелени от Мариян Яхников, Емил Янгънов, Иван Лебанов, Димитър Кишев, Станислав Вуков, Божидар Цурев, Стоян Ябанджиев, Димитър Димитров. Бронзови медали завоюваха - Мариел Раданов, Борислав Думков, Любомир Гагов, Симеон Чаушев, Георги Палев.