
Малкият футболен фен Брадли Лоури загуби днес битката за живота си. 6-годишното момче, което трогна футболния свят и особено този на Острова, издъхна от рядко раково заболяване. Брадли беше диагностициран с болестта още на 18-месечна възраст.
Той беше запалянко на Съндърланд и дори се превърна в талисман на клуба, а нападателят Джърмейн Дефоу излезе с него на “Уембли” преди началото на двубоя на Англия с Литва.
“Нашето смело момче отиде днес при ангелите. Той беше нашият супер герой и проведе най-тежката битка. Няма думи, които да опишат колко разбити са сърцата ни”, написаха родителите на Лоури.
Преди време нужните средства за лечението му бяха събрани, но лекарите констатираха, че ракът се е уголемил до такава степен, че няма как да бъде победен.
Още от категорията

Пет пловдивски атлети с титли от шампионата до 18 години

Волейболните националки имаха мачбол, но загубиха от Китай

Мико с победа на турнира във Франция
Акценти




Израел удари атомна централа в Иран

Моторист и пешеходка са в болница след катастрофи в Пловдив


Издирват жена за кражба в магазин на Главната


Ботев свиква Общо събрание на акционерите
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
