Шампионките от Марица (Пловдив) се завръщат днес в зала "Строител" за първия си домакински мач за новия сезон 2024-2025. Маричанки приемат в пловдивско дерби пловдивско дерби срещу Марица 2022 (Пловдив), а двубоят започва в 18:00ч. в зала "Строител".

Маричанки се завръщат в залата след над 15 години, в която домакинстваха близо две десетилетия.

Билетите за мача ще бъдат 10 лв. и 5 лв. за ученици и пенсионери и ще се продават на касите в залата.

В продажба са и абонаментните карти на клуба, които могат да бъдат заявени на телефон +359 885 20 29 20. Те ще се продават и по време на мача с Марица 2022.

В първия кръг от новия сезон маричанки стартираха ударно и победиха Левски (София) като гост с 3:0 гейма, а Марица 2022 също започна с победа, справяйки се с 3:1 гейма срещу новака Драгоман (Драгоман).

През миналия сезон двата отбора се срещнаха два пъти в редовния сезон и шампионките от Марица записаха две победи с по 3:0 гейма.