
Един от най-популярните боксьори в историята Марвин Хаглър е починал на 66-годишна възраст. Тъжната новина съобщи съпругата му в социалните мрежи.
„За съжаление, любимият ми мъж неочаквано почина в дома ни в Ню Хемпшир. Много ми е тъжно да споделя тази новина. Семейството ни моли всички да уважат личното ни пространство в тези трудни времена за всички”, написа съпругата на Хаглър.
Хаглър е абсолютен шампион в средна категория и считан за един от най-великите боксьори в средна категория. Той е ставал шампион на WBC, WBA и IBF, както и боец на годината на списание The Ring за 1983 и 1985 година. Член е на Международната зала на славата на бокса от 1993 година.
На професионалния ринг има 67 срещи, от които 62 победи, като 52 от тях са с нокаут. Губил е само три пъти има и две равенства.
Още от категорията

Ученици поканиха класния си на бала с фолклорна изненада по време на финал за Купата на ББЛ


Пловдивчанин с победа на гала в Тайланд навръх 3-ти март
Акценти

Белият дом потвърди: САЩ спират военната помощ за Украйна




Премиерът свиква Съвета по сигурността



