Отборът на Марица (Пловдив) за момичета до 12 години извоюва шампионската титла по волейбол, без да загуби нито един гейм! В днешния финал за златото в кюстендилската зала Осогово, волейболистките на Петя Хрисчева и Цеца Тенева надиграха чисто и връстничките си от Миньор (Перник) с 2:0 (25:10, 25:17) и триумфираха като шампионки, защитавайки успешно титлата си от 2016 година.

Така Жълто-сините преминаха през целия си сезон от шест мача в Държавното първенство по волейбол за момичета до 12 години с шест чисти победи и общ актив от 12:0 гейма. И показаха, че не са по-назад от своие каки от представителвия тим, които направиха златен дубъл, печелейки титлата и купата на България

Двукратната шампионка на България с женския тим на Марица и капитанка на отбора Радосвета Тенева, която бе в Кюстендил в едновременната роля на родител и на посланик на волейбола сред подрастващите, връчи медалите на малките шампионки, сред които и нейната дъщеря.