Българската звезда в световния мъжки тенис Григор Димитров посети училището и детската градина в Хасково, където самият той е учил. 13-ият в класацията на АТР беше гост и в учебното заведение където майка му е преподавател по физическо възпитание, пише haskovo.info.
Гришо беше придружаван от снимачен екип, който подготвя видео за една от марките, които родният ни тенисист рекламира. Григор разказа, че филмът ще покаже родния му град и така хората ще разберат от къде е той.
Рано тази сутрин Гришо посети детската градина и Спортното училище, които е завършил, а след това изненада и децата от Езиковата гимназия в града, където майка му работи. Повод за посещението му там беше рожденият ден на Мария Димитрова. Григор посети и кабинетът, за чието създаване е помогнал финансово.
Посещението на тенис звездата предизвика еуфория и прекъсна за кратно учебния процес.
Още от категорията
Виж всички
Борецът Шамил Мамедов ще се състезвава за България
Новият басейн „Младост" с отличие „Сграда на годината"
Три жалби срещу новия шеф на щангите Асен Златев
Акценти
Виж всички
50 срещу 4000: Когато каузата я няма, улицата остава празна
Почина големият пловдивски архитект Иван Делчев - Чудото