Емил Данчев е мениджърът на Димитър Бербатов. За Sportonline.bg Данчев коментира жребия за осминафиналите в Шампионската лига, който събра в една двойка Монако и Арсенал. Както е известно първата среща е на 25 февруари на „Емирейтс“, а втората на „Луи II“ на 17 март.
„Бонус за Монако е, че Бербатов познава добре Арсенал. След дългите години, в които Митко игра в Англия е съвсем нормално да знае добре играта на лондонския тим. От тази гледна точка той може да помогне на Монако с познанията си за тима на Арсен Венгер. Очаквам много интересни мачове между двата отбора“, сподели Емил Данчев.
“ Няма никакво значение къде ще се играе първата среща. На тази фаза на турнира на Шампионската лига домакинството няма такова значение“, допълва Данчев.
Още от категорията
Симона Халеп обяви края на кариерата си