Нападателят на Локомотив Пловдив Петър Андреев не е склонен да подпише нов договор с клуба. Сегашният му контракт изтича през лятото и на "Лаута" имат три месеца да решат казуса, защото след Нова година той ще има правото да преговаря с всеки друг отбор.
Андреев е сред големите таланти на Локо, вкара решителни голове в някои от мачовете и от клуба искат да го запазят в състава си и да го продадат за сериозна трансферна сума.
По време на трансферния прозорец Петър Андреев е поискал да бъде продаден, но Христо Крушарски е отказал, твърди в днешния си брой "Мач Телеграф". Според бизнесмена нападателят си е вдигнал прекалено много самочувствието.
"Той е много добър футболист, с качества, но си е вирнал много носа - една капка ще го удави. Имах разговор с него и му казах, че трябва да си седне на мястото и да си върши работата, за която е нает. Аз по принцип не разговарям с футболистите, защото те са работници. Само с Андреев направих компромис, за да го приземя", коментира тогава Христо Крушарски.
Още от категорията
Виж всички
Кой вкара нелегално на мач без публика на Лаута нежалния от феновете Демерджиев?
Локомотив едва не сбърка, но успя да надвие Берое
Защитник на Локо с повиквателна от Венецуела
Темите на Traffic News