Ръководството на Локомотив Пд излезе с важна информация за феновете си преди утрешния мач от втория предварителен кръг на Лига Европа. В първата среща черно-белите посрещат Спартак Търнава от 20.30 часа на Лаута. Ето какво се казва в съобщението на клубния сайт на Локо:
Билети за срещата все още има! 15% от капацитета на стадиона не е продаден, не се подвеждайте по информации в сайтове, различни от официалния на Локомотив! Касите работят от 10:00 до 20:00. Ако има билети в четвъртък, то те ще се продават и в деня на срещата.
Деца до 7 години ще влизат безплатно, но ще са без право на място. Деца до 16 години влизат с декларация и с придружител.
Носете си личните карти! Те ще бъдат поискани от органите реда преди влизане на стадиона.
Елате по-рано, за да се избегне струпване по входовете.
Вътрешните паркинги в спортния комлекс ще се ползват само от хора, които предоставят билет за срещата и талон за платен вход за паркинга.
Забранено е:
1. Хвърлянето на предмети по терена и по служебните лица.
2. Заставането и сядането на стълбите и изходите на стадиона.
3. Скандирането на обидни/расистки, както и опъването на такъв тип транспаранти.
4. Пушенето
5. Вкарването на стъклени и метални предмети, професионална снимачна техника, димки, факли, храна, чадъри, големи и обемни чанти, оръжия, запалки, алкохол.
Още от категорията
Виж всички
Кой вкара нелегално на мач без публика на Лаута нежелания от феновете Демерджиев?
Локомотив едва не сбърка, но успя да надвие Берое
Защитник на Локо с повиквателна от Венецуела
Темите на Traffic News