Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) постигна победа при гостуването си на Свиленград. Възпитаниците на Христо Златински се наложиха с 3:1 над “митничарите”.

През първото полувреме двата тима си размениха по един гол и се оттеглиха на почивка при резултат 1:1

През втората част Локомотив стигна до две нови попадения за крайното 1:3.

Точни за “черно-белите” на стадион “Колодрума” бяха Даниел Маджаров, Мерт Салим и Веселин Празов.

Локо 2 е на 4-то място с 9 точки, а Свиленград е 10-ти с 6 точки.

Свиленград: Георги Милев, Антон Желязков, Георги Ангелов, Емилиян Зотев, Живко Шокаров, Иван Скерлев, Крум Стоянов, Мирослав Енчев, Христо Георгиев, Юлий Шекеров, Ерик Почански

Локомотив 2: Даниел Амбарцумян, Пламен Петров, Видол Сейменски, Мерт Салим, Станимир Празов, Алекс Местов, Васил Църцев, Иван Узунов, Божидар Костадинов, Веселин Празов, Даниел Маджаров