Левски и ЦСКА играят днес срещите си реванш във втория предварителен кръг на Лигата на конференциите. Двата тима се представиха на коренно различно ниво в първите мачове.

Левски успя да победи гръцкия ПАОК с 2:0 и има доста добър аванс на реванша в Солун днес. Гърците достигнаха до четвъртфиналите на Лигата на конференциите през миналия сезон, но сега са пред отпадане.

При победа Левски ще играе срещу малтийския Хамрун Спартанс или босненския Вележ Мостър. Любопитно е, че малтийците спечелиха първата среща като гост и сега са домакини в реванша.

Мачът в Солун ще се играе в 20:30ч.

ЦСКА е на коренно различна позиция. Тимът не успя да победи като гост Македония Гьорче Петров, въпреки че игра с човек повече цяло полувреме и завърши 0:0.

Отборът е домакин днес от 20:00ч. на стадион Българска армия срещу македонците и всичко освен отстраняване на отбора ще се счита за пълен провал.

Победителят от двойката ще играе срещу ирландския Сейнт Патрик или словенския Мура. Първият мач в Ирландия завърши при 1:1.