
Турският гранд Галатасарай преговаря за Кирил Десподов, съобщават местните спортни издания в Анадола. 23-годишният национал изигра много силен сезон под наем в австрийския Щурм (Грац), като вкара общо 9 гола и направи 8 асистенции. В момента Десподов тренира с Каляри и очаква да научи дали в клуба ще разчитат на него.
Към момента все още се дискутира отдаването под наем на българина, тъй като виждат в него потенциал. . От Галатасарай са се свързали с италианския клуб, за да разберат при какви условия могат да привлекат Десподов.
Ако премине в Галатасарай, българският национал ще играе под ръководството на легендарния Фатих Терим и ще е съотборник със звездите Радамел Фалкао, Арда Туран и Райън Бабел. Галатасарай обаче не е единственият кандидат за Десподов. От него се интересува и новакът в Серия "А" Кротоне.
Още от категорията
Виж всички
Кирил Котев: Можем да играем футбол

Мартин Камбуров празнува рожден ден

Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти




Тръмп: Войната в Газа приключи

Темите на Traffic News
