Бразилия отново не впечатли и направи 1:1 с Колумбия в последния си мач от груповата фаза на Копа Америка. Така тимът завърши втори в класирането и със само една победа се класира за четвъртфиналите.

Бразилците ще имат тежък мач в елиминациите срещу Уругвай.

Рафиня откри в полза на бразилците в 12-ата минута, но в самия край на първото полувреме Даниел Муньос изравни.

Така вече са ясни четвъртфиналите, а най-голямата изненада дойде от домакина САЩ, който приключи участието си още в групите. Мексико също изненадващо отпадна още в групите, а САЩ и Мексико заедно с Канада ще са домакини на Мондиал 2026.

На четвъртфиналите световният шампион и актуален носител на Копа Америка - Аржентина ще срещне Еквадор.

Канада ще срещне Венецуела, Уругвай ще играе с Бразилия, а сензацията Панама ще се изправи срещу Колумбия.