Карим Бензема отново вкара хеттрик за Реал Мадрид в елиминациите на Шампионската лига. След като сам отстрани ПСЖ, днес френският нападател на мадричани вкара три гола при гостуването на Челси в Лондон. Реал спечели с 3:1 и е много близо до полуфиналите.

В 21-та минута Винисус центрира в наказателното поле към Бензема, който засече с глава и откри резултата.

В 24-та минута Бензема вкара идентичен гол, Модрич центрира в пеналта, а френският нападател на Реал Мадрид засече с глава за 0:2.

Още в началото на второто полувреме Реал вкара и трети гол, а Бензема оформи своя хеттрик. Менди и Рюдигер сгрешиха и Бензема се възползва и реализира на опразнената врата.

Виляреал изненада Байерн Мюнхен и победи при домакинството с 1:0 баварския колос.

В 8-та минута след многоходова атака Виляреал откри резултата чрез Данжума.

В 41-та минута гол на Коклен беше отменен заради засада.