Дубълът на Ботев отново загуби, след като падна от Спортист Своге като гост с 1:2.

В 58-та минута Калоян Стефанов откри, но Бисер Бонев изравни за пловдивчани в 74-та минута.

Малко след гола обаче отново Калоян Стефанов вкара за Спортист Своге и така донесе победата на домакините.

Ботев 2 е предпоследен с 19 точки с равни точки с последния Несебър по 7, а Спортист Своге е 18-ти с 9 точки.

В неделя дубълът на Ботев играе с Фратрия.

Спортист: Дамян Дамянов, Алпай Рамадан, Янчо Андреев, Калоян Стефанов, Кристиян Христов, Kристиян Бешев, Александър Бастунов, Георги Иванов, Георги Пашов, Благовест Данчев, Клифорд Ярен

Ботев 2: Даниел Кайзер, Габриел Златанов, Костадин Татаров, Ивайло Видев, Георги Кущинаров, Мартин Ситев, Бисер Бонев, Борислав Маринов, Едгар Пилоян, Нехемие Кинтунту, Константин Павлов