
Националният омбудсман Мая Манолова е сред обсъжданите кандидатури на БСП за кмет на София. Това обяви председателят на столичната организация на партията Калоян Паргов, цитиран от Дневник.
"Имаме поне 3-4 кандидата, които на този етап предвид рейтинга на госпожа Фандъкова, се съизмерват с нея. Сред тях е и госпожа Манолова, но има и други", коментира лидерът на столичните социалисти.
На въпрос какво се случва с кандидатурите на депутатите Георги Свиленски и Елена Йончева, той отговори: "Те не са свалени от дневен ред. И тях ги имаме предвид".
Кандидатът на БСП за кмет на София ще бъде обявен след предстоящите напролет избори на Европейски парламент, резултатите от които ще повлияят на решението за кандидатурата.
Още от категорията

Желязков: Назначаването на нов главен секретар на МВР е процедура между институциите


Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
