Беседките са хубаво нещо. Създават уют, удобство и някак си сближават комшиите. Но... тази беседка, намираща се на детска площадка на ул. Георги Кондолов" в район "Южен", е напът да взриви мира. Защо ли?
Защото... "Всяка нощ тук се събират разни компании. Шум, музика, викове и изобщо - пълна програма. Скоро очаквам да видя и спринцовки. Мисля, че в детските площадки нямат право да употребяват цигари и алкохол. Обаждали сме се в Първо районно, идват, компанията се разтурва и на следващата вечер всичко се повтаря..."
Така читателка на TrafficNews.bg обрисува картинката. Впрочем остатъците от "забавленията" в беседката се виждат и на снимките. Добре е, когато хубавите неща служат на всички, но по приемлив начин. А този... не прилича на такъв.

Още от категорията
Виж всички
Слави Трифонов: Христанов веднага да си подаде оставката
Акценти
Виж всички
Иран пусна петролните доставки през Ормузкия проток
Израел започна удари по цели в „сърцето на Техеран" ВИДЕО
България на световната модна сцена с наши стилисти