
Все още не е изцяло приключила започналата в събота профилактика на системата за SМS-паркиране в „Синя зона“, съобщават от Общинско предприятие "Паркиране и репатриране".
Затова препоръчват на гражданите, решили да заплатят с SМS, ако веднага не получат потвърждение, че SMS-ът им е приет, да се таксуват чрез достатъчното на брой паркинг-автомати.
От предприятието се извиняват за причиненото неудобство.
Припомняме, че директорът на общинското предприятие инж. Ненко Калакунов съобщи, че профилактиката е започнала в събота и се очакваше да приключи преди два дни. По думите му в „Синя зона“ са разположени достатъчен брой паркинг-автомати. Той моли гражданите за извинение за причиненото неудобство.
Още от категорията
Виж всички
Киев поиска от съюзниците си да отпуснат 60 милиарда евро за отбраната на Европа и Украйна през 2026 г.

Около 50 000 домакинства в Берлин останаха без ток
