Двама от задържаните служители на Драматичен театър – Пловдив са сключили споразумение с прокуратурата, научи TrafficNews. Срещу тях в началото на месеца се проведе акция на пловдивската полиция, при която при проверка на служебен бус в района на Гроздовия пазар у тях е било намерено известно количество марихуана. Както медията ни съобщи първа, акцията се е разиграла в ден, в който екипът е трябвало да тръгне на представление.

Трима служители на Драматичен театър Пловдив са арестувани с наркотици след акция на полициятаВ обиск на служебен бус криминалистите са открили марихуана

След пускането им от ареста двама от тях са получили присъди. По информация на медията ни един от арестуваните – Станимир Коларов ще търпи условно наказание от осем месеца с три години изпитателен срок и глоба от хиляда лева. Досъдебното производство спрямо третия е прекратено, тъй като количеството от наркотика е било съвсем малко.

Припомняме, че тримата мъже са на възраст 37, 56 и 49 години. Те са били ангажирани с техническа поддръжка на сценичните декори, а арестът се е състоял в сряда.