
Група пловдивски ученици изхвърлят празно кенче от енергийна напитка на пода в автобус на линия 18, след което слизат на следващата спирка напълно необезпокоявани от никого. За ситуацията ни сигнализира възмутен читател на TrafficNews, който е станал свидетел на случката.
„Това според мен е недопустимо, но на някои хора им липсват първите седем години... А после искаме да пътуваме в чисти и нови автобуси,” – ядосва се гражданинът.
Дали обаче само хулиганите са виновни за случилото се, или пътниците, които са ги видели, но не са реагирали, също имат вина, остава да разсъждаваме. В крайна сметка, за чистотата в града отговорността е на всички, а да мълчиш, когато виждаш нередност, е също толкова грозно, колкото ако извършваш такава.
Още от категорията

"Майсторите", рекетирали и изнудвали възрастни хора край Пловдив, си намериха "майстора"


Мобилни полицейски екипи влизат в пловдивски села през май
Акценти

Журналист на TrafficNews с номинация за Награда „Пловдив"



Ватиканът: Папа Франциск е погребан




В Раковски излъчват на живо погребението на папа Франциск
