
Грандиозно шоу готви БМВ Клуб България на 26 септември. Ежегодните събори на почитателите на германската автомобилна марка този път ще се проведе в Пловдив, в Панаира.
Спектакълът ще се превърне в един истински празник за окото и сърцето на всеки автомобилен фен, обещават организаторите. Присъстващите ще видят хиляди автомобили, невероятни шоу програми, игри и спиращи дъха изпълнения!
Пред наш репортер организаторът на спектакъла сподели, че тази година фестът ще бъде още по-впечатляващ. Пространството в Панаира ще се изпълни с мощни возила кое от кое по лъскаво.
“На 26-ти септември (събота) Международен панаир Пловдив ще бъде озвучен от мощния рев на любимите машини, който кара всички нас - истинските BMW ентусиасти, да настръхнем!
Очаква ни същински празник за сетивата! Хиляди автомобили, невероятни шоу програми, игри и спиращи дъха изпълнения! Лъснете баварците, защото предстоят вълнуващи конкурси и всевъзможни атракции, в които може да участвате заедно с тях!
Всевъзможни нови игри, награди и развлечения подготвят и нашите партньори! Заедно с тях ще се докоснем до всичко ново в услугите и продуктите, за да поддържаме нашите машини във възможно най-перфектно състояние.
Помислили сме специално и за нашето ядро – членовете на BMW Клуб България, благодарение на които тази структура е толкова силна – всички вие сте с ВХОД СВОБОДЕН!
Продължаваме традицията, с която всяка година се обединяваме като дейна и сърдечна общност в подкрепа на социално-отговорна кауза! С ваша помощ всички заедно ще подпомогнем най-крехките и малки членове на нашето общество – децата”, обещават организаторите.
БМВ Клуб България е създаден през 2002-ра година от малка на брой група ентусиасти с цел легализиране и провеждане на бъдещи мероприятия около марката БМВ. Клубът е официално регистриран член на Европейската Асоциация на БМВ-Клубовете, чието седалище е в град Мюнхен, Германия и има статут на официален клуб на марката БМВ за България.
Акценти




Израел удари атомна централа в Иран

Моторист и пешеходка са в болница след катастрофи в Пловдив


Издирват жена за кражба в магазин на Главната


Ботев свиква Общо събрание на акционерите
Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
