
Другият пострадал в зверската катастрофа край Пловдив, при която загина мъж, е без опасност за живота. 19-годишният мъж е в клиниката по Ортопедия и травматология в УМБАЛ „Свети Георги” със сериозна фрактура на бедрото. Младежът е и с рана на крака.
Припомняме, че тази сутрин в 7:30 часа е получен сигнал за челен сблъсък на разклона за село Виница между сеат и ауди. По време на инцидента 32-годишният шофьор на сеата загуби живота си. Той е издъхнал в линейката на път за болницата. 19-годишният шофьор на аудито е раненият, откаран в болница.
Причините за инцидента са в процес на изясняване. По последна информация движението по пътя Пловдив-Хасково, в участъка Пловдив-Първомай е възстановено.
Още от категорията
Виж всички
Желязков: Носенето на наказателна отговорност е превенцията срещу безразборното изхвърляне на отпадъци

Кораб, плаващ под камерунски флаг, потъна край Варна

Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти



Спартак хвърли бомбата за Купата и обърна Пирин у дома


Темите на Traffic News
